Masaż to teraz ciekawa metoda odprężania. Masaż jako taki ma również ogromne znaczenie terapeutyczne i w leczeniu. Właśnie dlatego tak istotne jest żeby z uwagą wybrać gabinet masażu. W Opolu jest parę wartych zainteresowania gabinetów jednak szczególnym zainteresowaniem trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masaż stóp opole
Dodatkowo salon oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez profesjonalnego masażystę. Masaż jako technika leczenia był znany już od zarania dziejów. Narodził się wraz z innymi formami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Trzeba skorzystać z zalet tej metody relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie zwana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem udzielania pomocy chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje wiele różnych metod, które posiadają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Leave a Comments